Designové nástěnné hodiny

text

 

nástěnné hodiny

Prohlédněte si designové nástěnné hodiny osvědčených značek Progetti a LEFF amsterdam. Vyberte si ty, které se Vám líbí! Můžete jimi i někoho obdarovat, jsou totiž skvělým tipem na dárek. Přečtěte si zajímavé informace, třeba se dozvíte něco, co jste ještě nevěděli a možná objevíte hodiny jaké jste nečekali.
Na těchto stránkách naleznete nástěnné hodiny, které jsou určeny do kanceláře, pracovny, obýváku, kuchyně, ale i dětského pokojíčku. Zakoupit je můžete prostřednictvím e-shopu www.nastenne-hodiny.cz. V případě potřeby nás můžete kontaktovat emailem na obchod@designdistrict.cz.

konec leva

Nástěnné hodiny LEFF

Nástěnné hodiny tvoří základ nové designové značky LEFF amsterdam. Značka je sice poměrně mladá, ale její hodiny mají velkou šanci na celosvětový úspěch. Zakladatelé firmy stojí za úspěchy nyní již konkurenčních výrobků zn. Karlsson. LEFF se na nabitém trhu hodlá prosadit vysokou kvalitou jak výrobků tak i služeb. Design hodin LEFF je industriální s čistými liniemi. Využívá také hry lesku a barev v závislosti na dopadajícím světle. Hodiny, nástěnné i stolní, jsou poháněny prvotřídními japonskými a německými strojky. I proto si LEFF může dovolit dávat na svoje hodiny záruku 5 let. Jedinečné je také balení hodin. Na obale je fotografie designéra konkrétního modelu spolu s jeho popisem. Uvnitř najdete spolu s hodinami vše co k jejich provozu potřebujete - baterii, vrut s hmoždinkou i hadřík k otření prachu z hodin. A to vše v úhledném pouzdru.

nástěnné hodiny One Designové nástěnné hodiny FACET Designové nástěnné hodiny SCOPE Designové hodiny METLEV

Designové hodiny WYZER od LEFF amsterdam Designové nástěnné hodiny FELT

 

Copyright © Design District s.r.o. - designové nástěnné hodiny Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek