Designové nástěnné hodiny

text

 

nástěnné hodiny

Prohlédněte si designové nástěnné hodiny osvědčených značek Progetti a LEFF amsterdam. Vyberte si ty, které se Vám líbí! Můžete jimi i někoho obdarovat, jsou totiž skvělým tipem na dárek. Přečtěte si zajímavé informace, třeba se dozvíte něco, co jste ještě nevěděli a možná objevíte hodiny jaké jste nečekali.
Na těchto stránkách naleznete nástěnné hodiny, které jsou určeny do kanceláře, pracovny, obýváku, kuchyně, ale i dětského pokojíčku. Zakoupit je můžete prostřednictvím e-shopu www.nastenne-hodiny.cz. V případě potřeby nás můžete kontaktovat emailem na obchod@designdistrict.cz.

konec leva

Designové nástěnné hodiny

Jde o hodiny, které Vás zaujmou na první pohled. Jsou výrazným, významným a hodnotným prvkem v interiéru. Opakovaně a rádi si je prohlížíte. Nepostrádají myšlenku, nápad, vtip. Kvalita zpracování i použitých materiálů je patrná na první pohled, působí luxusním dojmem. Designové nástěnné hodiny mají rozmanité tvary a různé velikosti. Nalezneme zde hodiny klasického kulatého tvaru o průměru třeba 30 cm, ale také hodiny tvaru 150 cm dlouhého hranolu nebo hodiny tvořené několika díly, které můžeme rozmístit třeba na stěnu o velikosti 5 x 3 m. Jde tedy o velice rozmanitou kategorii, pod každým modelem je podepsaný více či méně známý designer.

Designové kyvadlové hodiny


S kyvadlovými hodinami našich babiček nemají nic společného. Liší se od nich nejen designem a barvami, ale také použitými materiály. Těm sice stále dominuje dřevo v kvalitní lakované úpravě, používá se ale také ocel, plast nebo sklo.


Designové kukačky


Také moderní kukačky se hodinám z dob našich prarodičů příliš nepodobají. Kromě vzhledu se liší také použitým mechanismem. Ten je v moderních hodinách elektronický a umožňuje nastavení hlasitosti či úplné vypnutí kukání. Běžné bývá také světelné čidlo, které brání kukání během noci. Některé modely moderních kukaček přesto tvarově vycházejí ze svých předchůdců.


Moderní nástěnné hodiny

Zde nacházíme další krásné modely nástěnných hodin. Vyznačují se líbivým, povětšinou jednoduchým designem. Jejich výrobci spolupracují na návrzích s významnými designery, hodiny vyrábějí ve velkých sériích. K výrobě jsou použity většinou dostupné, na opracování méně náročné materiály jako je hliník, sklo, ocel. Výsledkem jsou elegantní hodiny za rozumnou cenu.

Velký výběr hodin všech uvedených typů nejdete v internetovém obchodě www.nastenne-hodiny.cz.

Do e-shopu vstoupíte kliknutím na logo
                                                            Designové nástěnné hodiny e-shop

Copyright © Design District s.r.o. - designové nástěnné hodiny Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek