Designové nástěnné hodiny

text

 

nástěnné hodiny

Prohlédněte si designové nástěnné hodiny osvědčených značek Progetti a LEFF amsterdam. Vyberte si ty, které se Vám líbí! Můžete jimi i někoho obdarovat, jsou totiž skvělým tipem na dárek. Přečtěte si zajímavé informace, třeba se dozvíte něco, co jste ještě nevěděli a možná objevíte hodiny jaké jste nečekali.
Na těchto stránkách naleznete nástěnné hodiny, které jsou určeny do kanceláře, pracovny, obýváku, kuchyně, ale i dětského pokojíčku. Zakoupit je můžete prostřednictvím e-shopu www.nastenne-hodiny.cz. V případě potřeby nás můžete kontaktovat emailem na obchod@designdistrict.cz.

konec leva

Vybíráme designové nástěnné hodiny

Při výběru nových hodin musíme znát odpověď na následující otázky:
1. Kde budou hodiny umístěny?
2. Jak bude laděn celkový interiér místnosti?
3. Co od hodin očekáváme?

 

1. Umístění hodin

V rámci této otázky bereme do úvahy typ místnosti a umístění hodin v místnosti. Jiné hodiny vybíráme do dětského pokojíčku, jiné do obýváku, ložnice nebo kanceláře. Kritéria pro výběr dětských hodin jsou daná zejména jejich motivy a barvami. I i v této kategorii ale můžeme najít hodiny, které zaujmou a pobaví nejen děti. Hodiny do obývacího pokoje by měly být elegantní, zajímavé a měly by tzv. padnout do oka. Vzhledem by měly ladit s ostatním zařízením interiéru. Hodiny do ložnice mohou být více klasické, ale o to více čitelné. Do kanceláře se pak hodí hodiny zajímavé, ale méně nápadné, aby přiliš neodváděly pozornost. zde jsou vhodné modely, které současně s časem umí zobrazit datum nebo den v týdnu.
Umístění hodin v místnosti je dáno dispozicí a prostorem, který máme k dispozici. Najčastější jsou hodiny na zeď, setkáváme se ale také s hodinami tzv. stolními, které jednoduše postavíme na polici, nábytek nebo pracovní stůl. Největší výběr je u hodin nástěnných, mezi které můžeme připočíst i kyvadlové hodiny a kukačky.

2. Celkový vzhled interiéru

Ostatní vybavení interiéru ve velké míře ovlivní i výběr hodin. Může určit umístění hodin, jejich velikost, nápadnost či barevnost. Pokud jsou dispozice vhodné pro umístění nástěnných hodin, je důležité vybrat hodiny správného tvaru a rozměrů. V dnešní době si opravdu můžeme vybrat hodiny, jejichž velikost dosahuje až 1,5 metru. K dispozici jsou také např. designové nástěnné hodiny RND_Time, kterými můžeme pokrýt celou stěnu. Sladění barev interiéru je velmi důležité a ani v tomto ohledu se při výběru správných hodin nemusíme příliš omezovat. Závisí jen na nás, zda chceme hodiny jako zvýrazňující prvek a nebo naopak jako doplněk plně splývající s ostatním vybavením a doplňky.

3. Naše očekávání od hodin

Zamyslet bychom se měli také na funkcemi, které by měly naše nové hodiny mít. Kukačky nás svým zvukovým znamením upozorňují na uplynulou hodinu a do interiéru vnášejí jisté oživení, pro děti mohou znamenat zábavu. Můžeme také požadovat hodiny s kalendářem či hodiny, které umožní dospělým i dětem lépe zorganizovat jejich denní aktivity. Důležitá je také kvalita, materiály a provedení hodin. Pokud zařizujeme moderní interiér a klademe důraz na design a kvalitu materiálů i provedení, musí se tyto požadavky nutně projevit při výběru hodin. Stejně tak jako nepořídíme kvalitní, moderní a designovou sedací soupravu za 15.000 Kč, nepořídíme kvalitní, moderní a designové nástěnné hodiny za 1.000 Kč. v jistém slova smyslu jde o investici do našich pocitů, radosti a spokojenosti. Neslevujme tedy ze svých přání po návštěvě prvního obchodu či e-shopu. Důležité je definovat si požadavky a ty správné hodiny prostě hledat a hledat. Dnešní nabídka je opravdu široká.

Copyright © Design District s.r.o. - designové nástěnné hodiny Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek